آیا آژانس بازاریابی آنلاین از شما سرقت می کند؟

دنیای دیجیتال رو به رشد است و افراد در تلاشند تا خود را در زمینه های جدید ، استراتژی های جدید و سیستم عامل های جدید آموزش دهند. نه لزوما بازاریابان علاوه بر این به عنوان توسعه دهنده مشتری نیز دارند. Microsoft xbox 360 در مورد بازاریابی دیجیتال ، آژانس های رسانه های اجتماعی و دیگران بسیار مورد توجه قرار گرفته است. شرکت شرکت ها اخیراً بازاریابی آنلاین خود را به یک آژانس الکترونیکی واگذار کرده است. بازاریابی های مختلف هنوز در حال رشد است و همه در تلاشند تا جزئیات جدید را کشف و به کار گیرند. در این دنیای جدید از فن آوری و تکنیک های در حال توسعه ، Google یک شبکه اجتماعی + Google را راه اندازی کرده است.

در مورد کف یا ژل اصلاح روی محل استفاده کنید و چند دقیقه برای مدیر Instagram بگذارید تا بیشتر ذوب شود. صابون معمولی وقتی که رطوبت موهای شما را قفل نمی کند ، به دلیل پیشرفت کرم یا ژل آماده سازی اصلاح ، مناسب نیست.

SMM: اطلاعات رسانه های اجتماعی به فرآیند جلب توجه بازدید کنندگان یا ادمین اینستاگرام  توجه از طریق سایت های رسانه های اجتماعی اطلاق می شود. شبکه های اجتماعی اساساً به دهان به دهان سنتی ما تبدیل می شوند. در اینجا اگر یک نفر محصولات شما را دوست داشته باشد ، به اشتراک می گذارد ، مثلاً موضوع را برای حلقه خود توییت می کند ، بنابراین شبکه شما را برای دستیابی به مشتریان بیشتر رشد می دهد. در شبکه های اجتماعی ، این برند می تواند به منظور استفاده از بستر عالی پشتیبانی مشتری ، شخصاً به کاربران خود مراجعه کند.

آیا از تمام بسته های قفسه ای تهیه کرده اید ، یا آنها می خواهند منابع خود را برای نیازهای شخصی شما تهیه کنند؟ آیا شما از اصطلاحات زیادی استفاده می کنید یا به راحتی همه چیز را توضیح می دهید؟ آیا آنها پیشنهادهای مربوطه را به عنوان بخشی از تجارت شما مناسب ارائه داده اند؟ همچنین آژانس بازاریابی دیجیتال ، غالباً ، شرکت سعی می کند کالاهایی را به شما عرضه کند که می ترسید و متناسب با نیازها نیستید.

پست وبلاگ یکی از تولیدات تیزرهای تبلیغاتی است که قدرتمندترین مرتبط با به دست آوردن بازدید مستقیم برای سایت شما یا هر صفحه وب خاص است. هنگامی که صفحات فرود اختصاصی خود را ایجاد و بهینه سازی کردید ، یک پست وبلاگ یک مکمل خارق العاده برای هدف قرار دادن ترافیک به آن وب سایت است.

Alamy می تواند نمونه ای از آژانس هایی باشد که می توانید تصاویر را به آنها ارائه دهید. با این حال ، شواهد حکایتی شنیده شده نشان می دهد که کسب درآمد از طریق Alamy می تواند بسیار دست نیافتنی باشد. این تجربه من است که چقدر آسان است که قرارداد را از یک آژانس بگیریم ، پول آن آژانس برای کسی کمتر استخدام می کند. برو فیگور!

برای مشتریان گرانقدر خود کارت تبریک کریسمس ارسال کنید تا از آنها در کسب و کار تشکر کند و سپس برای آنها یک جشن بزرگ جشن آرزو کند. میزان باز شدن مربوط به ایمیل حدود 15٪ است در حالی که کارت تبریک مستقیم در پست چیزی بین 90 تا 100٪ است.